TERMINARZ

 

1 Kolejka - 25-26.08

26.08

niedziela

17.00

NADWIŚLANKA Okleśna

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

26.08

niedziela

17.00

ARKABabice

PROMYK Bolęcin

 

 

26.08

niedziela

15.00

NADWIŚLAN Rusocice

RUCH Młoszowa II

 

 

26.08

niedziela

11.00

VICTORIA Zalas

WISŁA Jankowice

 

 

25.08

sobota

17.00

KORONA Mętków

JANINA II Libiąż

 

 

25.08

sobota

17.00

ZRYW - KĄTY Chrzanów

BŁYSKAWICA

 

 

 
2 Kolejka – 1-2.09

2.09

niedziela

17.00

KOŚCIELEC Chrzanów

BŁYSKAWICA Myślachowice

 

 

2.09

niedziela

11.00

JANINA II Libiąż

ZRYW-KĄTY Chrzanów

 

 

1.09

sobota

17.00

WISŁA Jankowice

KORONA Mętków

 

 

2.09

niedziela

17.00

RUCH Młoszowa II

VICTORIA Zalas

 

 

2.09

niedziela

11.00

PROMYK Bolęcin

NADWIŚLAN Rusocice

 

 

2.09

niedziela

17.00

NADWIŚLANKA Okleśna

ARKABabice

 

 


3 Kolejka – 8-9.09 

9.09

niedziela

16.00

ARKA Babice

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

9.09

niedziela

15.00

NADWIŚLAN Rusocice

NADWIŚLANKA Okleśna

 

 

9.09

niedziela

15.00

VICTORIA Zalas

PROMYK Bolęcin

 

 

9.09

niedziela

16.00

KORONA Mętków

RUCH Młoszowa II

 

 

8.09

sobota

16.00

ZRYW-KĄTY Chrzanów

WISŁA Jankowice

 

 

8.09

sobota

16.00

BŁYSKAWICA Myślachowice

JANINA II Libiąż

 

 

 
4 Kolejka - 16.09 

16.09

niedziela

16.00

KOŚCIELEC Chrzanów

JANINA II Libiąż

 

 

16.09

niedziela

16.00

WISŁA Jankowice

BŁYSKAWICA Myślachowice

 

 

16.09

niedziela

16.00

RUCH Młoszowa II

ZRYW-KĄTY Chrzanów

 

 

16.09

niedziela

16.00

PROMYK Bolęcin

KORONA Mętków

 

 

16.09

niedziela

16.00

NADWIŚLANKA Okleśna

VICTORIA Zalas

 

 

16.09

niedziela

16.00

ARKA Babice

NADWIŚLAN Rusocice

 

 


5 Kolejka - 23.09

23.09

niedziela

15.00

NADWIŚLAN Rusocice

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

23.09

niedziela

15.00

VICTORIA Zalas

ARKA Babice

 

 

23.09

niedziela

16.00

KORONA Mętków

NADWIŚLANKA Okleśna

 

 

22.09

sobota

16.00

ZRYW-KĄTY Chrzanów

PROMYK Bolęcin

 

 

22.09

sobota

16.00

BŁYSKAWICA Myślachowice

RUCH Młoszowa II

 

 

22.09

sobota

16.00

JANINA II Libiąż

WISŁA Jankowice

 

 


6 Kolejka - 30.09 

30.09

niedziela

16.00

KOŚCIELEC Chrzanów

WISŁA Jankowice

 

 

30.09

niedziela

11.00

RUCH Młoszowa II

JANINA II Libiąż

 

 

30.09

niedziela

16.00

PROMYK Bolęcin

BŁYSKAWICA Myślachowice

 

 

30.09

niedziela

16.00

NADWIŚLANKA Okleśna

ZRYW-KĄTY Chrzanów

 

 

30.09

niedziela

16.00

ARKA Babice

KORONA Mętków

 

 

30.09

niedziela

15.00

NADWIŚLAN Rusocice

VICTORIA Zalas

 

 

 
7 Kolejka – 6-7.10 

7.10

niedziela

15.00

VICTORIA Zalas

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

7.10

niedziela

15.00

KORONA Mętków

NADWIŚLAN Rusocice

 

 

6.10

sobota

15.00

ZRYW-KĄTY Chrzanów

ARKA Babice

 

 

6.10

sobota

15.00

BŁYSKAWICA Myślachowice

NADWIŚLANKA Okleśna

 

 

7.10

niedziela

11.00

JANINA II Libiaż

PROMYK Bolęcin

 

 

6.10

sobota

15.00

WISŁA Jankowice

RUCH Młoszowa II

 

 

 
8 Kolejka – 13-14.10 

14.10

niedziela

15.00

KOŚCIELEC Chrzanów

RUCH Młoszowa II

 

 

14.10

niedziela

15.00

PROMYK Bolęcin

WISŁA Jankowice

 

 

14.10

niedziela

15.00

NADWIŚLANKA Okleśna

JANINA II Libiaż

 

 

13.10

sobota

15.00

ARKA Babice

BŁYSKAWICA

 

 

14.10

niedziela

15.00

NADWIŚLAN Rusocice

ZRYW-KĄTY Chrzanów

 

 

14.10

niedziela

14.00

VICTORIA Zalas

KORONA Mętków

 

 

 
9 kolejka – 20-21.10 

21.10

niedziela

15.00

KORONA Mętków

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

20.10

sobota

15.00

ZRYW-KĄTY Chrzanów

VICTORIA Zalas

 

 

20.10

sobota

15.00

BŁYSKAWICA Myślachowice

NADWIŚLAN Rusocice

 

 

20.10

sobota

15.00

JANINA II Libiaż

ARKA Babice

 

 

20.10

sobota

15.00

WISŁA Jankowice

NADWIŚLANKA Okleśna

 

 

21.10

niedziela

15.00

RUCH Młoszowa II

PROMYK Bolęcin

 

 

 
10 kolejka - 28.10 

28.10

niedziela

14.00

KOŚCIELEC Chrzanów

PROMYK Bolęcin

  

 

28.10

niedziela

14.00

NADWIŚLANKA Okleśna

RUCH Młoszowa II

 

 

28.10

niedziela

14.00

ARKA Babice

WISŁA Jankowice

 

 

28.10

niedziela

14.00

NADWIŚLAN Rusocice

JANINA II Libiąż

 

 

28.10

niedziela

11.00

VICTORIA Zalas

BŁYSKAWICA Myślachowice

 

 

28.10

niedziela

14.00

KORONA Mętków

ZRYW-KĄTY Chrzanów

  

 


11 Kolejka – 3-4.11

4.11

niedziela

14.00

ZRYW-KĄTY Chrzanów

KOŚCIELEC Chrzanów

 

 

4.11

niedziela

14.00

BŁYSKAWICA Myślachowice

KORONA Mętków

 

 

3.11

sobota

14.00

JANINA II Libiąż

VICTORIA Zalas

 

 

3.11

sobota

14.00

WISŁA Jankowice

NADWIŚLAN Rusocice

 

 

4.11

niedziela

14.00

RUCH Młoszowa II

ARKA Babice

 

 

4.11

niedziela

11.00

PROMYK Bolęcin

NADWIŚLANKA Okleśna