GKS Janina Libiąż II - LKS Victoria Zalas 2:1 (1:0)
Bramki:
1-0 Maciej Widlarz 4, 2-0 Tomasz Subel 50, 2-1 Marcin Bartnik 80
Janina II: Burza - Pędziwiatr, Oleśkowicz, Pacwa, Poznański, Rodziński, Łuczak, Widlarz (46. Kocot), Subel, Juras, Hoffmann (60. Gębala)
Victoria: Kapusta - Korzun, Skalny, Dudek, Knapik, Czech, T. Tataruch, P. Tataruch, Wosik, Milewicz, Bartnik
W 4. minucie wynik otworzył Maciej Widlarz, lobując Kapustę. W 20. minucie dwukrotnie było groźnie pod bramką Burzy, ale za pierwszym razem bramkarz Janiny udanie interweniował, a drugi strzał był niecelny. W 29. minucie Łukasz Rodziński, po podaniu ze środka boiska, w sytuacji sam na sam, zbyt długo zwlekał ze strzałem i uprzedził go bramkarz. Na początku drugiej połowy dragą bramkę dla Janiny zdobył Subel. Goście mieli wiele okazji do zniwelowania strat, ale pudłowali. W 80. minucie kontaktowego gola strzelił Bartnik.

przelom.pl

10. kolejka B. klasy:

LKS Victoria Zalas -
UKS Błyskawica Myślachowice 2:7 (1:4)
Bramki:
0-1 Łukasz Witek 10, 0-2 Kamil Wojdyła 20, 0-3 Artur Bogusz 30, 1-3 Dawid Skalny 37, 1-4 Kamil Wojdyła 40, 2-4 Michał Dudek 50, 2-5 Szymon Zięba 50, 2-6 Kamil Wojdyła 70, 2-7 Rafał Krzysztofczyk 80

7. kolejka B. klasy:

Victoria Zalas - Kościelec Chrzanów 2:1 (0:1)
Bramki: 0-1 S Majewski (38'), 1-1 P Milewicz (68'), 2-1 M Karbownik (77')

...czytaj wiecej

6. kolejka B. klasy:

Nadwiślan Rusocice -  Victoria Zalas 3:3 (2:1)
Bramki:
1-0 Adam Orlik (2'), 1-1 Marcin Bartnik (2'), 2-1 Robert Orlik (30'), 3-1 Stanisław Jochymek (70'), 3-2 Tomasz Tataruch (87'), 3-3 Tomasz Tataruch (87')

5. kolejka B. klasy:

Victoria Zalas – Arka Babice 1:3 (0:3)

Bramki: Podgórski (72) – dla Victorii, oraz Frączek - 3 ( 7, 13, 43) dla Arki.

4. kolejka B. klasy:

Nadwiślanka Okleśna - Victoria Zalas  5-3 (2-1)

3. kolejka B. klasy:

Victoria Zalas – Promyk Bolęcin  2-1 (0-0)

1-0 Bartnik (46'), 1-1 (57'), 2-1 Bartnik (88')

2. kolejka B. klasy:

Ruch II Młoszowa - Victoria Zalas   0-2 (0-1)

bramki: T. Tataruch, Podgórski

1. kolejka B. klasy:

Victoria Zalas – Wisła Jankowice 0:1 ( 0:1)
Mazurkiewicz (44).

Sparingi przedsezonowe (ciąg dalszy):

Victoria Zalas - Sankowia Sanka 2-2 (2-1)
1-0 Milewicz (11'), 2-0 T Tataruch (26'), 2-1 (32'), 2-2 (89')

zdjęcia ze sparingu dostępne w galerii

TERMINARZ NA SEZON 2007/2008

Na stronie dostępny jest terminarz na rundę jesienną nadchodzącego sezonu.

W dziale download dostępne są wersje do druku.

Sparingi przedsezonowe:

Victoria Zalas - Sokół Rybna  3-4 (0-2)
0-1 (33'), 0-2 (42'), 1-2 Milewicz (52'), 1-3 (60'), 1-4 (62'), 2-4 Bartnik (63'), 3-4 Bartnik (71')

Victoria Zalas - Kaszowianka Kaszów  4-4

Faza końcowa Pucharu Burmistrza:

Finał
Sankowia Sanka - Wolanka Wola Filipowska 1-2 (1-2)
Bramki:
0-1 Jawień (10), 0-2 Święszek (15), 1-2 Wiecheć (29)

Górzanka Nawojowa Góra - Wolanka Wola Filipowska  0 - 3

Puchar Burmistrza: Górzanka Nawojowa Góra - Victoria Zalas 1-1 (1-0)

Bramka dla Victorii: T. Tataruch 47'

Niewykorzystane sytuacje się... mszczą. Niestety, znów to przysłowie się spełniło.

W pierwszym meczu tegorocznej edycji Pucharu Burmistrza Victoria nie potrafiła zwyciężyć z ekipą z Nawojowej Góry.
Od początku spotkania Victoria uzyskała miażdżącą przewagę nad rywalem, stwarzając ogrom sytuacji, których nie potrafili wykorzystać m.in.: Wosik w 12 minucie strzałem nad poprzeczką, Koprucha głową w 14 minucie, Podgórski strzałem z woleja w 17 minucie oraz Milewicz w 20 minucie uderzeniem zza pola karnego obok słupka.
w 36 minucie po zamieszaniu w szykach obronnych naszej drużyny oraz kilku podaniach przeciwnika, zawodnik Górzanki wykorzystał sytuację sam na sam z "Bigosem" i ulokował piłkę w naszej siatce. Do przerwy Victoria nie potrafiła wyrównać, pomimo najlepszej do tej pory sytuacji strzeleckiej, którą w 38' miał Podgórski. Jednak jego kolejny strzał z woleja, tym razem z 6 metrów, minął słupek.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Już w 47 minucie, po faulu na Wosiku, rzut wolny z 25 metrów na bramkę zamienił T Tataruch, strzałem w krótki słupek. 2 minuty później mogło być 2-1 dla gospodarzy, jednak gracze Górzanki nie wykorzystali błędu naszego bramkarza. Kolejny fragment meczu był popisem niecelnych strzałów Podgórskiego, przegranych pojedynków z obrońcami Górzanki bądź nieudanych podań. W 63 minucie dobrym refleksem wykazał się Bigos, który obronił strzał głową z 5 metrów.
Szansę odwrócenia losów spotkania miał w 80 minucie T Tataruch, jednak jego strzał z rzutu wolnego minął nieznacznie słupek.

Skład Victorii:
M Kapusta - Ł Czech, W Koprucha, P Tataruch, D Dudek - R Tataruch, T Tataruch, M Wosik, M Podgórski - P Milewicz (47' M Kopeć), M Bartnik

zdjęcia z meczu dostępne w galerii

W drugim meczu Sankowia niespodziewanie zdeklasowała Tęczę rezultatem 9-0 (4-0).

Sonda portalu ABC na najlepszą stronę internetową klubów A, B i C klasy

Zapraszam do głosowania na najlepszą stronę klubów piłkarskich z podokręgu chrzanowskiego na stronie Portalu ABC.

Rusza Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice

15 lipca zostanie zainaugurowana kolejna edycja Pucharu Burmistrza, w której już po raz trzeci Victoria będzie bronić zdobytego trofeum. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 5 sierpnia na boisku Sankowii. Drużyny podzielone są na dwie grupy. Jedną tworzą zespoły Sankowii, Tęczy Tenczynek oraz Jutrzenki Ostrężnica, natomiast w drugiej zagrają Wolanka Wola Filipowska, Górzanka Nawojowa Góra oraz Victoria Zalas. Szczegółowy terminarz: