Victoria Zalas – Promyk Bolęcin  2-1 (0-0)

1-0 Bartnik (46'), 1-1 (57'), 2-1 Bartnik (88')

Victoria: Kapusta - Korzun (Ż), Knapik (85' Skalny), D. Dudek, P. Tataruch - R. Tataruch, T. Tataruch, Milewicz, Ł. Czech (70' Wosik) - Podgórski (Ż), Bartnik

Mecz toczony był w nieprzyjaznej aurze.
Pierwsza połowa była dość wyrównana, z lekką przewagą gospodarzy. Na bramki jednak trzeba było czekać do drugiej połowy.
Po zmianie stron, juz pierwsza akcja przyniosła gola. Wrzutka T. Tatarucha ze środka boiska oraz błąd bramkarza gości, pozwoliły strzelić Bartnikowi bramkę na 1-0. Promyk odpowiedział już po 11 minutach. Błąd Korzuna sprokurował sytuację sam na sam napastnika Promyka z Bigosem. Strzał przy słupku dał gościom remis. Ostatnie zdanie należało na szczęście do Victorii, która przypieczętowała przewagę na boisku bramką w końcówce spotkania. Strzelcem zwycięskiego gola okazał się ponownie Bartnik, pokonując w 88 minucie bramkarza Promyka.