Sankowia Sanka - Wolanka Wola Filipowska 1-2 (1-2)
Bramki:
0-1 Jawień (10), 0-2 Święszek (15), 1-2 Wiecheć (29)
Sankowia: K. Cyganik - Z. Hrycaniuk, Kuciel, Kramarczyk, M. Hrycaniuk (90. Chmiel) - Feluś, Łydek, Ficek, Gąsior (76. Bień) - Kwoka, Wiecheć ( 60. R. Cyganik)
Wolanka: Kozyra - Grzebinoga, Augustynek, Doległo (67. Kieres), Dorynek - Starzykiewicz (65. G. Ślusarczyk), Ziomek, D. Ślusarczyk, Kalęba - Jawień (55. Patka), Święszek (70. Filipek)

Wolanka dysponowała niezwykle mocnym atakiem, natomiast Sanka wystawiła na pozycji stopera "wiecznie młodego" 45-letniego prezesa Zenona Hrycaniuka, a w pomocy starego wyjadacza Ficka. Początek meczu potwierdził, że ambitnym gospodarzom będzie trudno dotrzymać kroku drużynie Wolanki. Już w 10. minucie szybka akcja gości dała im prowadzenie. Bartosz Święszek przejął piłkę przed polem karnym Cyganika i silnie strzelił z dystansu, a bramkarz gospodarzy odbił futbolówkę. Nadbiegający Piotr Jawień z uśmiechem na twarzy trafił do siatki. W 15. minucie Jawień precyzyjnie zagrał na 8. metr do Święszka, a ten bez problemu podwyższył wynik. Wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Jednak w 29. minucie Kamil Kwoka dograł do Wojciecha Wiechecia. Ten, nie zastanawiając się, strzałem z 18 metrów zdobył kontaktowego gola. Nikt wtedy nie myślał, że takim wynikiem zakończy się ten pojedynek. Po przerwie tempo meczu jednak nieco zmalało. Wolanka spokojnie kontrolowała przebieg gry i stworzyła kilka sytuacji do strzelenia gola, ale Sankowia umiejętnie się broniła i jakby brakło jej wiary, że można Wolance jeszcze coś strzelić. W 67. minucie po uderzeniu Święszka Z. Hrycaniuk wybił piłkę z linii bramkowej. Wolanka bez trudu utrzymała prowadzenie do końca, zdobywając Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice.

Mecz o 3. miejsce
Górzanka Nawojowa Góra - Tęcza Tenczynek 0-2 (0-2)
Bramki:
0-1 Czak (24), 0-2 Wosik (43)
Górzanka: Bożek - Marcin Kisielak, Gędłek, Michał Kisielak, Marasik (46. Kłosowski) - Koźbielak, Odrzywołek, S. Mazur, Łukasz Kisielak (65. Żmuda) - Ł. Mazur, Majchrzak
Tęcza: Duda - Nowotarski, Kurdziel, Ł. Izdebski, Filar, Czak, Wosik, Więcek (46, Stalą), Pałka, M. Izdebski, Witek (75. Masłowski)

Zawodnicy , Górzanki mieli wielką ochotę sprawić sobie prezent i wygrać z Tęczą. Jednak poza ambicją i kilkoma sytuacjami, niewiele mogli zdziałać. Tęcza do tej potyczki podeszła bardzo poważnie i pod wodzą nowego trenera - Janusza Pudełko z Krzeszowic i odniosła zasłużone zwycięstwo. W 18. minucie jeden z napastników Górzanki ograł Dudę i będąc z nim sam na sam strzelił niemal do pustej bramki. W ostatniej chwili ofiarną interwencją popisał się Leszek Nowotarski, kiedy niemal z linii bramkowej wybił piłkę na róg. W 24. minucie Tęcza wyszła jednak na prowadzenie. Czak zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, zaskakując Bożka. W 43. minucie po strzale Pałki Bożek nie zdołał złapać futbolówki i Wosik podwyższył na 2-0.
Po zmianie stron Tęcza mając przewagę dwóch bramek spokojnie kontrolowała grę, natomiast Górzanka pograła jeszcze nieco ale bez efektu bramkowego.
Decyzją zarządu Górzanki postanowiono nie zgłaszać drużyny seniorów do rozgrywek w klasie C. Ostatnie kłopoty kadrowe, spowodowane wyjazdem zawodników do pracy za granicą, zmusiły działaczy do tak trudnej decyzji. Nie oznacza to jednak, że Górzanka zniknie z futbolowej mapy. W klubie tym będą nadal pracować z młodzieżą i zapewne za kilka lat drużynę seniorów ponownie zobaczymy w rozgrywkach piłkarskich.

Klasyfikacja końcowa:
1. Wolanka Wola Filipowska - Puchar Burmistrza oraz 1300 zł
2. Sankowia Sanka - 900 zł
3. Tęcza Tenczynek - 700 zł
4. Górzanka Nawojowa Góra - 400 zł
5-6. Victoria Zalas i Jutrzenka Ostrężnica - po 400 zł
Nagrody pieniężne są przeznaczone na zakup sprzętu sportowego.

Królem strzelców został Bartłomiej Święszek z Wolanki - 5 goli,

Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Kozyra z Wolanki, a supertalentem turnieju wybrano Kamila Kwokę z Sankowii.

źródło: Przełom